TürkGücü (Turkish Top 100 guild - 78 at the moment) aktif oyuncular arıyor. Etiket #ZCLXU

Selamlar aktif Türk oyuncular aramaktayız. 18 oyuncumuz ile şu an 78.sıradayız. Hedefimiz ilk 10 içinde yer almak. 2 kişilik oyuncu spotumuz şu an mevcut. Aktif uyumlu arkadaşları bekliyoruz   Etiket #ZCLXU

Comments

• 2 kişilik oyuncu spotumuz şu an mevcut. Aktif uyumlu arkadaşları bekliyoruz. 
  • Escribe tu comentario
  • como jugar

• edited May 22
    Sıralamadaki yeriniz güncel mi? Zindan savaşlarında hangi elebaşına kadar gelebildiniz? 
  • Selamlar geç gördüm kusruma bakma 2 arkadaş ayrıldı. Son sezon biraz geriledik.. Sabit oyuncumuz olsa ilk 50 deyiz :) 
    Son spot kaldı. İyi oyuncuları bekliyoruz.
  • Greetings guys. Here is our english guild announcement :). Türkgücü is looking for active Turkish players. With our 18 players, we are now 78nd. Our goal is to get in the top 10. Our player spot for 2 players is currently available. Active compatible buddies are welcome Label #ZCLXU

• Arkadaşlar şu an guidimiz full. Spot açık olduğunda bu kanaldan bilgi vereceğim. ilginiz için teşekkür ediyorum. Herkese iyi oyunlar diliyorum.
Sign In or Register to comment.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Leaderboard